Witamy

Gladiator

Kontakt

Marek Niemiec:
Tel: + 48 505 070 669, + 48 509 129 625
e-mail: niemiecmarek@interia.plTreningi:

  • google maps Bujaka 15: poniedziałek, środa, piątek od godziny 18.00 – 20.00
  • google maps Odmogile 1: poniedziałek 17.00-18.30 ( tylko grupa zaawansowana ), wtorek, czwartek 18.30-20.00
 

O Nas

Małopolski Kub Zapaśniczy Gladiator powstał  w 2000 roku i jest kontynuacją chlubnej tradycji sekcji zapasów Klubu Sportowego Garbarnia.

Trzon trenerski tworzy Marek Niemiec – trener I klasy z Zaświadczeniem Międzynarodowej Federacji FILA, który może poszczycić się ponad 30-to letnim doświadczeniem trenerskim. Obok niego w skład kadry szkoleniowej wchodzą instruktorzy – byli zawodnicy i wychowankowie klubu Gladiator. W ramach wzajemnej współpracy i skoordynowanego programu treningowego, prowadzą zajęcia sportowe dla kilku zróżnicowanych grup szkoleniowych.

Długoletnie doświadczenie, relacje i więzi zawiązane na macie pozwoliły na stworzenie sekcji w której – obok kwestii sportowych – ważne są wzajemny szacunek, wsparcie i sportowa przyjaźń.

W naszym klubie stylem dominującym jest styl wolny, uzupełniony o techniki stylu klasycznego, trening ogólnorozwojowy, akrobatykę  oraz ćwiczenia rozciągające i stretching. Zajęcia prowadzone są w dwóch lokalizacjach na terenie miasta Kraków – w Gimnazjum nr 28 przy ul. Bujaka 15  oraz w Centrum Sportów Walki przy ul. Odmogile 1

Na treningi zapraszamy dzieci i młodzież zarówno tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją sportową drogę oraz takich, którzy są już częścią rodziny sportów walki ale chcieliby wzbogacić swoje umiejętności lub nabyć nowe. Niepełnoletnich zapraszamy na pierwszy trening z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Trening zapaśniczy jest niezwykle wymagający i trudny, przez co obok sprawności fizycznej, siły i kondycji pozwala kształtować charakter, uczy pokory, ale przede wszystkim pozwala poczuć ducha walki i przezwyciężyć własne słabości.

 PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, TRENUJ, ZWYCIĘŻAJ !!!!!!!